Mavipark Turizm, 1997 yılında turizm sektöründe öncü olabilmek adına Hüseyin Karadal ve Gökhan Aydın tarafından kurulmuştur.

Günümüze kadar yurtiçinden ve yurt dışından birçok özel ve tanınmış misafiri ağırlayarak, vizyonumuz olan sektör öncülüğü yönünde adımlarımızı attık. Misafirlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda araç filomuzu genişleterek iyi bir hizmet, uygun fiyat prensibimizle de bugünlere kadar uzanan bir hikayemiz oldu.

Kuruluşumuzdan itibaren empati yapmayı kendimize ilke edinerek, vizyonumuzu ve de misyonumuzu bu ilke üzerine şekillendirdik. Bu ilkemiz doğrultusunda misafirlerimizden almış olduğumuz olumlu geri bildirimler bizlerin en büyük motivasyon kaynağı olmuştur.

Mavipark turizm olarak ülkemizde büyüyen turizm sektöründe sürücü ile lüks taşımacılıkta İstanbul merkezli olmak üzere faaliyet göstermekteyiz. Gerek kurumsal gerekse bireysel ihtiyaçlara yönelik olarak eğitimli, sertifikalı sürücülerimiz ile sizlere kaliteli bir servis sunmaktayız.

Özel tasarımlarla dizayn edilmiş olan araçlarımız ile sizlerin ihtiyacına yönelik olarak istenildiği takdirde hostes, özel yakın koruma gibi hizmetlerimiz ile siz seçkin konuklarımıza yardımcı olmaktayız.

Sahip olduğumuz D2 yetki belgesi ile ihtiyacınıza yönelik olarak belirlediğiniz araç ile sizlere iş toplantılarınızda, özel günlerinizde, turistik gezilerinizde, seminer organizasyonlarında, havalimanı transfer işlemlerinizde saatlik, günlük, aylık olmak üzere istediğiniz zaman diliminde şehir içi ve de şehirlerarası olmak üzere uzman sürücü kadromuzla eşlik etmekteyiz.

Siz değerli misafirlerimiz ile görüşmek dileğiyle……

^